Vítejte na webu Mirka Topolánka.

Vyberte téma, které Vás zajímá

Děkuji všem za podporu a za vaše hlasy!

Kubera do toho jde s Mirkem!

-

Senátor a teplický primátor Jaroslav Kubera patří dlouhodobě k našim nejvýraznějším pravicovým politikům se zcela jasnými a čitelnými názory. A tento konkrétní – týkající se mé prezidentské kandidatury – mě těší dvojnásob. Díky! —————– Zadavatel: Mirek Topolánek Zpracovatel: CCG – Czech Communication Group, s.r.o.

Jan Václav Nedvídek

-

Každá podobná podpora pro mě moc znamená. Obzvlášť si cením i každého hlasu od našich krajanů žijících v zahraničí – pro ně je cesta k volebním urnám na naše velvyslanectví přeci jenom složitější než ji máme doma v Česku. A Janu Václavovu Nedvídkovi mohu slíbit, že ho nezklamu a budu tím silným i demokratickým prezidentem, kterého si na Pražském hradě přeje. —————– Zadavatel: Mirek Topolánek Zpracovatel: CCG – Czech Communication Group, s.r.o.

Lucie o Mirkovi

-

“Žádné ženě to, co se teď děje, nepřeju. Zakázala jsem ukazovat v kampani našeho syna, nebyla jsem nadšená z toho, že musím odpovídat na otázky v bulvárech… Ale moc mu držím pěsti. Je to silný chlap, mám v něm oporu a měla by v něm oporu i celá země,” říká o mně moje žena Lucie Talmanová. Přátelé, téměř se rdím! —————– Zadavatel: Mirek Topolánek Zpracovatel: CCG – Czech Communication Group, s.r.o.

Módní kritička Františka Čížková

-

Františka je neúprosným kritikem všech “mediálních” lidí a její podpora mě potěšila. Mám v zásadě dva stylisty, Lucii a syna Tomáše, přičemž ten druhý je přísnější. Sám se oblékám spíše pocitově a docela konzervativně. Výjimky potvrzují pravidlo. —————– Zadavatel: Mirek Topolánek Zpracovatel: CCG – Czech Communication Group, s.r.o.

Podpora od veterána

-

O tom, že poletím podpořit naše vojáky do Afghanistánu v době války, jsem dlouho nerozmýšlel. Stejně jako jsem se nerozmýšlel letět do Iráku či navštívit izraelské město Sderot u hranic s Palestinou. Někdo to může vnímat pouze jako slova, ale morální podpora v těchto chvílích udělá strašně moc. Jsem na naše vojáky a armádu velmi hrdý a děkuji jim za jejich podporu. Speciálně veteránům, kteří se účastnili této těžké mise. Je důležité, aby se Česká republika byla schopná bránit, pokud by bylo třeba. —————– Zadavatel: Mirek Topolánek Zpracovatel: CCG – Czech Communication Group, s.r.o.

Irena Ravandi, Tábor

-

—————– Zadavatel: Mirek Topolánek Zpracovatel: CCG – Czech Communication Group, s.r.o.

MUDr. Zdeněk Schwarz

-

—————– Zadavatel: Mirek Topolánek Zpracovatel: CCG – Czech Communication Group, s.r.o.

Kluk, který si našel svého prezidenta

-

—————– Zadavatel: Mirek Topolánek Zpracovatel: CCG – Czech Communication Group, s.r.o.

Doktor Klečka

-

—————– Zadavatel: Mirek Topolánek Zpracovatel: CCG – Czech Communication Group, s.r.o.

Michal Šimůnek

-

Michal Šimůnek je můj kamarád. Letos dostal cenu Olgy Havlové za podporu lidí s dědičnou neuropatií, která se projevuje zhoršování hybnosti končetin. Michal chorobou sám trpí, ale jeho handicap na něm nikdy není znát. Chci, aby naše společnost odstranila bariéry a předsudky vůči handicapovaným lidem a brala je takové, jací jsou.

Jirka Hrdina je můj hrdina

-

—————– Zadavatel: Mirek Topolánek Zpracovatel: CCG – Czech Communication Group, s.r.o.

Pavel Šporcl

-

Houslisty Pavla Šporcla si vážím nejen kvůli jeho hudební virtuozitě, ale i díky tomu, že přivádí již druhou generaci mladých lidí k vážné hudbě. Je to dlouhodobá, ale o to záslužnější práce. A vyžaduje dnes tolik vzácnou trpělivost. —————– Zadavatel: Mirek Topolánek Zpracovatel: CCG – Czech Communication Group, s.r.o. —————– Zadavatel: Mirek Topolánek Zpracovatel: CCG – Czech Communication Group, s.r.o.

Jdu do toho s Mirkem!

-

—————– Zadavatel: Mirek Topolánek Zpracovatel: CCG – Czech Communication Group, s.r.o.

Daniela Filipová – bývalá ministryně zdravotnictví

-

Daniela Filipiová. Skvělá žena, matka, architektka pomáhající handicapovaným, bývalá ministryně zdravotnictví v mé vládě, současná senátorka a moje sluníčko. Její podpory si hrozně moc cením. —————– Zadavatel: Mirek Topolánek Zpracovatel: CCG – Czech Communication Group, s.r.o.

Pavel Nečas pro Mirka Topolánka

-

Pavel Nečas je dobrej chlap. Hraje tvrdě, ale čestně. A to mě na něm baví. Děkuji za podporu, Pavle. —————– Zadavatel: Mirek Topolánek Zpracovatel: CCG – Czech Communication Group, s.r.o.

Martin Dejdar: Z nabídky je jasnej Mirek jako číslo 1!

-

Za léta, co jsem v politice, už v tom nemám hokej. Vím, kdy je třeba jít do ofenzivy a kdy si naopak hlavně hlídat vlastní branku. A když spadnu, umím se oklepat, vstanu a jdu dál. Díky za podporu, Martine! —————– Zadavatel: Mirek Topolánek Zpracovatel: CCG – Czech Communication Group, s.r.o. Více o kandidatuře Mirka Topolánka na http://www.mirekprezident.cz Zadavatel: Mirek Topolánek Zpracovatel: CCG – Czech Communication Group, s.r.o

Charitativní turnaj Nadace Karolíny Plíškové ve Vestci

-

Dnes opět trochu sportu. Tentokrát to byl Tenisový turnaj s Klokánkem, a musím se vám přiznat, že vítězství bylo trochu pojištěné tím, že mojí spoluhráčkou byla jedna z nejlepších světových tenistek, naše Karolína Plíšková. Mám k ní velký respekt, děkuji ji za vyjádřenou podporu a jsem fakt rád, že jsem mohl podpořit svojí účastí její charitativní turnaj ve Vestci. —————– Zadavatel: Mirek Topolánek Zpracovatel: CCG – Czech Communication Group, s.r.o.

Přátelství z Ostravy

-

Kdysi jsem četl věc, které dodnes pevně věřím. Že skutečné přátelství znásobuje v životě to dobré, a naopak dělí to zlé. Že najít opravdové přátele je velké štěstí, a udržet si je je pak požehnání. Jedním z takových lidí je můj kamarád, jmenovec a bývalý soused Mirek Holub. —————– Zadavatel: Mirek Topolánek Zpracovatel: CCG – Czech Communication Group, s.r.o.